Создание веб-сайтов

Як надається дозвіл на участь в електронних торгах


Участь в електронних торгах не є чимось по-справжньому важким. В сучасних реаліях стати учасником аукціону може будь-хто. Все що потрібно для цього зробити – це виявити відповідне бажання. Далі, залишиться лише слідувати декільком вказівкам, які є обов’язковими для всіх потенційних учасників аукціону.

Про які умови йде мова

Стати учасником в боротьбі за цікавий лот може як юридична так і фізична особа. Перше, що вона повинна зробити – це пройти реєстрацію на відповідному веб-сайті. Починаючи з того моменту, коли буде зареєстрована сторінка, ця сама особа стає справжнім користувачем, що отримує доступ до всієї інформації, пов’язаної з проведенням торгів.

Щоб зареєструватися в цій системі потрібно надати відповідні дані, які будуть перевірені та оброблені підтримкою.

У випадку з юридичними особами, це:

  1. Найменування;
  2. Логін та пароль;
  3. Код за ЄДРПОУ;
  4. Особисті данні (ФІО);
  5. Актуальна адреса електронної почти;
  6. Номер контактного телефону.

Якщо ж мова йде про фізичних осіб, то перелік даних трішки відрізняється.

  • ФІО;
  • Логін та пароль;
  • Реєстраційний номер картки платника податків;
  • Актуальний контактний номер та адресу електронної пошти.

Далі, веб сайт в автоматичному режимі проводить затвердження реєстрації та надає відповідне повідомлення про те, що користувач має право брати участь у всіх електронних торгах, що представлені на сайті.

Важливо пам’ятати, що завершуючи реєстрацію, ви надаєте згоду на те, що ваші данні будуть оброблені й підтверджені відповідними інстанціями.

Не менше важливо, приділяти серйозну увагу пошуку надійного електронного майданчика. Чудовим прикладом того, як він поплине виглядати може стати сайт uub.in.ua. Українська універсальна біржа пропонує своїм користувачам по-справжньому вигідні умови співробітництва, які важко найти на інших ресурсах схожого плану. Головне завдання учасника торгів – це детально прослідкувати та знайомитися зі всіма критеріями та умовами для участі в торгах.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация