Создание веб-сайтов

Що потрібно знати про авторизовані електронні майданчики


Проведення електронних закупівель в онлайн-форматі не обходиться без використання відповідної платформи. На сьогодні, єдиний легальний спосіб, як можна проводити державні закупівлі з використанням бюджетних коштів – це електронні майданчики. Говорячи безпосередньо про акредитовані сервіси, їх є близько 10-ти і всі вони пропонують широкий функціонал та гарантують надання рівних умов для кожного користувача.

Використання акредитованого майданчика дає можливість виконувати досить широкий перелік дій, а саме:

  • Пройти повний процес реєстрації;
  • Розміщувати оголошення про проведення закупівель та передавати цю інформацію до всіх користувачів;
  • Використовувати сервіси, що дозволяють проводити автоматичний обмін важливою інформацією, яку ви можете ефективно використовувати в своїх же інтересах.

Українська енергетична біржа – це один з акредитованих майданчиків, де ви зможете швидко та без якихось проблем пройти реєстрацію та перейти безпосередньо до участі в самих торгах. Для цього, вам потрібно лише перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power, де можна знайти справді корисну інформацію.

Що потрібно знати про авторизацію електронних майданчиків

Керуючись порадами спеціалістів в напрямку торгів, ви завжди будете чути про те, що перевагу потрібно віддавати саме авторизованим сервісам. Тут же виникає питання – що це взагалі за майданчики та чим вони відрізняються від звичайних сервісів без авторизації.

Насправді, все дуже просто і мова йде про підключення сервісу до веборталу певного органу, який уповноважений проводити подібні закупівлі. Зазвичай, цим самим органом виступає міністерство економіки та розвитку.

Що стосуються відмінностей електронних майданчиків, доступних в системі ПроЗорро, то їх досить багато. 

Перш за все, у замовників є можливість самостійно обирати будь-яку акредитовану платформу. Перевірити наявність акредитації дуже просто – для цього потрібно перейти на сам сайт ПроЗорро та знайти там цю інформацію.

В плані роботи всі ці майданчики є дуже схожими, тому що за основу береться одна процедура. Більш того, на цих майданчиках публікується інформація з е-каталогів, тому і перелік лотів також буде однаковим. 

Що стосується відмінностей, то вони проявляються в плані інтерфейсу, функціоналу, підтримки та інших можливостей. Тому, коли мова заходить про вибір одного з акредитованих майданчиків, потрібно звертати особливу увагу на фільтри та перелік доступних інструментів.

В користувача є навіть можливість одночасно користуватися декількома майданчиками, що не заборонено жодним з законів. Більш того, подібна ініціатива є досить популярною та актуальною

Варто нагадати, що в законі під номером 922 чітко прописано, що сучасні електронні майданчики повинні гарантувати доступ всім бажаючим до будь-якої інформації, що пов’язана з проведенням торгів. Більш того, вони ж повинні мати можливість ще й брати в цих торгах участь.

Варто зазначити, що замовники допускаються до процесу організації самих закупівель, в той час як учасники можуть бути допущені до участі в торгах.

Що потрібно знати про результати тендерних торгів

Коли мова заходить про державні закупівлі, потрібно розуміти, що в таких лотах задіється бюджетне фінансування, через що такі торги проходять під значно ширшим контролем зі сторони Держави.

Вибір переможця в боротьбі за лот та надання йому можливості розпочати виконання поставок –це лише перший аспект, який заслуговує огляду.

Важливо, щоб інформація про результати аукціону була вчасно опублікована в системі ПроЗорро. Спеціально для цього готується відповідний звіт про результати торгів та укладання договору між учасником та виконавцем.

Не важко здогадатися. що в самому звіті повинна бути інформація про учасника, який став переможцем, детальний опис його пропозицій, наданої документації, географічних даних та інших моментів, які повинні обов’язково вноситися до самого звіту.

Після того, як сам документ буде цілком заповнений, його залишається лише внести до системи ПроЗорро. Лише на цьому етапі можна вважати тендерну закупівлю успішно завершеною. 

Чи можна проводити державні закупівлі без системи ПроЗорро

Це одне з тих питань, що часто задається недосвідченими користувачами. Тут варто зауважити, що сама система ПроЗорро була створена саме для того, щоб зробити всі державні закупівлі прозорими та чітко контрольованими.

Виходячи з цього можна легко здогадатись, що всі державні установи зобов’язані проводити закупівлі через цю систему. Якщо ж дана умова порушується, то на такі дії готуються досить серйозні штрафні санкції. Більш детально про них ви можете дізнатися в інтернеті.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация