Создание веб-сайтов

Продаж дров’яної деревини через Прозорро.Продажі


Дрова промислового призначення продаються через Прозорро.Продажі з 2020 року, так як вони також являються видом деревини. Зміни, що відбулися в українському законодавстві, зобов’язали державні лісгоспи продавати свою деревину через відкриті на прозорі торги.

Відтепер покупцям не потрібно займатися пошуком оголошень, домовлятися з продавцем про хабарі та купувати деревину по невигідній ціні. Наразі придбати деревину промислового призначення можуть усі бажаючі, і для цього не потрібно мати корисні знайомства, так як до участі в аукціонах допускаються усі.

Де продається деревина та дрова

Для придбання необробленої деревини потрібно скористатися послугами одного з торгівельних майданчиків, що має відповідний рівень акредитації в Прозорро. Деревина може використовуватися для будівництва, енергетичної промисловості, мебельної галузі, тощо.

Для того щоб ліквідувати домовленості та сірі схеми продажу сировини, в 2020 році розпочався спеціальний проект, відповідно до якого лісгоспи, що продають 25% своїх запасів (чи більше), повинні збувати деревину на відкритих онлайн торгах. Це допомогло позбутися багатьох застарілих схем нелегального продажу деревини.

Придбати деревину можна на будь-якому акредитованому торгівельному майданчику, яких налічується близько 40. Щоб отримати більше цікавої інформації про роботу цих майданчиків можна перейти за посиланням sale.uub.com.ua.

Як продається деревина

Продаж деревини в Україні здійснюється прозоро та відкрито. На електронних торгах всі учасники знаходяться на рівних правах, тому забезпечується чесна боротьба. Продавець не знає, хто саме зробив ставку, так як дані усіх учасників зашифровані. Вони відкриються лиш тоді, коли аукціон завершиться, а переможець торгів уже буде визначений.

Завдяки цьому усувається можливість будь-яких домовленостей чи змов. Це забезпечує не тільки чесну боротьбу за лот, але і чесну конкуренцію між продавцями.

Після того, як система визначить переможця, йому в особистий кабінет надійде відповідне повідомлення. В свою чергу, інші учасники торгів також отримають повідомлення про їх закінчення. Крім цього, їм будуть повернені їх гарантійні внески. Щодо переможця, то йому гарантійний внесок повернений не буде. Крім цього, система автоматично нарахує суму реєстраційного внеску, який буде складати 1,5% від вартості лоту.Дізнатися про те, якими особливостями характеризується аукціон з продажу промислової деревини, можна тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale. У визначений в повідомленні термін продавець повинен буде сплатити повну вартість лоту. Якщо він не встигне, то втратить право на придбання лоту, яке перейде до іншого учасника торгів, який запропонував найвищу ціну. Між продавцем та покупцем буде підписаний електронний договір. Тому обидві сторони повинні надати відповідний пакет документів для перевірки.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация