Создание веб-сайтов

Президент України заявив про те, що окремі компанії завищують тарифи на комунальні послуги


Президент України заявив про те, що окремі компанії завищують тарифи на комунальні послуги

Володимир Зеленський доручив Кирилу Тимошенку, заступникові керівника Офісу президента, виконати перевірку всіх діючих тарифів на комунальні послуги у всіх регіонах держави та в Києві зокрема. Про це розповіли у прес-службі Офісу президента.

За цим дорученням Тимошенко має порівняти всі ціни в різний час. Також його завданням є опитування місцевих керівників про те, чому тарифи були завищені, а також дізнатися про те, як формується тарифна політика. В першу чергу, це стосується вартості теплоносіїв, ціни на проїзд у громадському транспорті та на природний газ.

Президент наголосив на особливо уважній перевірці в тих містах, де тарифи найбільше відрізняються від середніх по країні. Також було рекомендовано звернути увагу на тарифи за користування загальнодоступними частинами громадського простору і на евакуацію автомобілів.

Головна причина доручення

Подібна вимога президента була поставлена перед заступником керівника його офісу з тієї причини, що в ЗМІ час від часу з’являються неперевірені заяви про принципи формування тарифів на місцевому рівні.

Наголошується на необґрунтованих спробах місцевих керівників виправдати неадекватне підвищення тарифів – вище того рівня, який є дійсно виправданим. Подібні спроби піднімати ціни на послуги викликає багато питань до постачальників, які можуть знаходитись у змові з керівниками на місцях.

Події, які стали каталізатором рішення президента

Антимонопольний комітет почав розгляд справ, які стосуються постачальників газу. Всі вони значно завищили тариф для населення. Подібне вказує на їх монопольне становище та відсутність конкуренції на ринку, який навіть ще не було повноцінно запущено.

Найбільшими порушниками антимонопольного законодавства стали постачальники газу в таких областях:

  1. Київська;
  2. Житомирська;
  3. Чернігівська;
  4. Черкаська.

Також окремої уваги потребує «Уманьгаз збут» та «КиївГазЕнерджі». Всі вони в період між листопадом 2020 та січнем 2021 року завищували вартість палива в середньому на 40%. В інших регіонах також були виявлені порушення, але триває вивчення доказів. На aeaep.com.ua можна дізнатися більше про формування здорових відносин між учасниками ринку незалежно від галузі діяльності.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация