Создание веб-сайтов

Платформа Прозорро.Продажі і її переваги


В даний час торги на електронних майданчиках поширюються по всьому світу і набирають все більшої популярності. Так, платформа Прозорро.Продажі проникла в Україну вже більше 5 років за підтримки Мінекономрозвитки країни спільно з Національним банком та іншими великими корпораціями. Перші реалізовані лоти завантажили на платформу вже до жовтня того року, а мільярдний оборот був отриманий через трохи більше півроку з моменту початку функціонування системи.

Прозорро.Продажі є державною фірмою і вона була відкрита в 2018 році за пропозицією Міністерства економічного розвитку. Найчастіше цю платформу плутають із закупівельним майданчиком. Але варто уточнити, що ці 2 платформи містять в собі різні ролі, незважаючи на те, що при створенні мети їх були схожими.

Система Прозорро.Продажі забезпечує прозорість процесів торгівлі державною власністю, а платформа закупівель дозволяє звести нанівець тіньові схеми покупки різного роду товарів і послуг, що закуповуються державними установами щорічно на сотні мільярдів гривень.

При необхідності швидкого пошуку цікавлять лотів в Прозорро.Продажі можна скористатися цим джерелом в будь-який зручний для користувача час. На сайті налагоджена зрозуміла і грамотна навігація, яка допомагає швидко вивчити необхідні лоти. Участь в торгах не займає багато часу і сил. Ви можете придбати необроблену деревину, нерухомість  https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale чи інші товари на сайті УУБ.

У чому полягають переваги Прозорро.Продажі?

Серед основних переваг платформи виділяють наступні:

  1. Зручне і просте користування системою.
  2. Добре налагоджена конкуренція.
  3. Підтримка з боку професіоналів.
  4. Регламентовані правила проведення аукціонів.
  5. Безпека проведення торгів. Вона забезпечується за рахунок того, що на платформі функціонує головна аналітична база, де працюють професіонали, щоб мінімізувати шахрайське вторгнення в сайт.

Торги регулярно проводяться тільки в публічному просторі, за рахунок чого легко можна відстежити не тільки саме проведення аукціону, але і реєстр учасників. Зараз дана платформа зосередила близько 50 різних майданчиків, тому конкуренція утримується на високому рівні. Будь-який учасник може користуватися базою для аукціонів, і неважливо на якому порталі системи Прозорро він зареєструвався. В кінцевому рахунку, вийшло максимально збільшити список ділянок аукціону. Для функціонування сервісу вбудована голландська система, тобто виграшним стає учасник, який запропонував найвищу ціну і витримав всі необхідні вимоги.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация