Создание веб-сайтов

Особливості купівлі-продажу деревини на відкритих аукціонах


В Україні відбувається трансформація ринку деревини. Минулого року був запущений пілотний проект, в рамках якого торгівля деревиною мала проводитись на спеціалізованих електронних майданчиках системи ProZorro.Sale. Це стало поштовхом до створення нового, прозорого ринку деревини.

Відкриті аукціони Прозорро

Аукціонна форма купівлі та продажу на українському ринку в останні десятиліття стає все більш популярною. Саме тому Prozorro закликало до співпраці надійного партнера – Українську енергетичну біржу, яка є лідером серед бірж України. УЕБ являється акредитованою площадкою Prozorro.Sale. На цьому майданчику кожен українець або підприємство може взяти участь в тендері або торгах. 

Серед лотів великою популярністю користуються земельні ділянки, конфісковані автомобілі, сировина та матеріали. В останній рік збільшилися об’єми торгівлі деревиною після того, як уряд запустив пілотний проект з обов’язкового продажу її через публічні аукціони. Торгувати через Прозорро не тільки вигідно, але й зручно:

  • всі процедури проходять в електронному форматі;
  • не потрібно кидати роботу та важливі справи;
  • стежити за процессом можна онлайн;
  • в електронному форматі надаються й документи.

Головна перевага аукціонів Прозорро – їх публічність. Вони забезпечують чесність та прозорість ціноутворення та угод між постачальником й покупцем.

Публічна торгівля деревиною

Вже з самого початку реалізації проекту Міністерства економіки знайшлося багато бажаючих, які проявили інтерес до вибору та покупки лісу на прозорих онлайн-торгах. Всього трохи більше за півроку відбулося близько однієї тисячі аукціонів онлайн. Зараз цей показник стрімко і активно збільшується. Це говорить про те, що бізнес оцінив переваги відкритих торгів та поступово відходе від сумнівних та напівлегальних схем, віддаючи перевагу безпечній та відкритій торгівлі.

На торги на майданчику Української енергетичної біржі зараз виставляються великі лоти якісної деревини, вартістю не менше двохсот тисяч гривень або об’ємом – не менше ніж 150 кубометрів. Але це обмеження з часом перестане діяти. Дізнатись більше інформації про онлайн торгівлю деревиною на публічних аукціонах можна за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/auktsioni-z-prodazhu-lisu-v-ukraini-prohodyat-na-majdanchiku-tb/.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация