Создание веб-сайтов

Біржове котирування. Що це?


Біржове котирування представляє собою засіб отримання інформації, щодо ціни та кон’юнктури ринка. Дані ціни мають характеристику довідки і функціонує між продавцем та покупцями. Слугує орієнтиром для розрахунку цін, з якими з’являється, потім, на ринку.

Це така собі, система методів, для виявлення середніх об’єктивних цін для асортиментів всіх товарів біржі. Це все робиться на основі укладених цін. Важливо зазначити, що котирування проводиться на базі інформації, що є в заявках на укладання контрактів. Коли ж біржа товарів розширює в значній мірі товарний асортимент, яким торгує, то у складі Котирувальної Комісії з’являються потоварні секції для цінового котирування.

Передусім, Біржа ставить собі за мету формування бенчмарків цін на ресурси енергетики. Але це відбувається, лише за умови, що буде забезпечено належний рівень ліквідності і експлуатація інструментарію біржі. Сьогодні, єдиним джерелом цін ринку на природний газ є ТОВ «Українська енергетична біржа».

Середньо- і довгостроковий ринок природного газу.

В Україні, на відкритих ринках опту , ціна на газ визначається на базі біржових котирувань УЕБ по відношенню до певних ресурсів. Для українців ціна за куб газу виставляється в залежності від тарифів на транспорт газу, торгових націнок від  постачальника, а також на основі цін ринку, щомісяця, або при гарантованій ціні.

За посиланням: https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/medium-and-long-term-market/,  можна знайти більше інформації про Українську Енергетичну Біржу і звертатися за допомогою у незрозумілих ситуаціях. Отож, щодо середньозваженої ціни на газ. Її розрахунок відбувається у вигляді ділення загальної вартості укладених угод УЕБ з базисом поставки ВТТ, при включені ПДВ щодо торгівлі даним ресурсом з сумою обсягів купівлі-продажу цього ресурсу. Все складається за результатами угод, що були укладені протягом усього періоду реалізації.

Також, за посиланням, наданим вище, можна знайти безліч графіків та діаграм щодо вартості  природного газу на європейських хабах, природного газу ГТС, ПСГ та інше. На сторінці УЕБ є можливість, також, зареєструватися і прийняти участь в різноманітних аукціонах з купівлі продажу енергоресурсів.Обов’язково переходьте за посиланням та приєднуйтесь до Української енергетичної біржі. Ви зможете вигідно придбати лоти та прийняти участь в аукціонах з купівлі-продажу навтопродуктів, природного газу, та інших енергоресурсів.

Контакты

E-mail: info@perepelitsa.com.ua

Адрес: Киев, улица Болсуновская, 9

Телефон: 38 099 335 7173

Создание интернет магазинов

Поддержка, поисковая оптимизация